Vaše názory

Datum: 12.10.2016

Vložil: Denisa

Titulek: Re: Jednosměrky a parciální zájmy a lobby skupiny Staňková-Vaidl ?

Vážený pane Karle,

Děkujeme za Váš příspěvek. Ráda bych se dozvěděla, odkud čerpáte Vaše informace o tom, že protipovodňové zábrany si přeji pouze já a moje rodina. Opravdu se domníváte, že ochrana Lahoviček proti povodním není v zájmu všech obyvatel Lahoviček a Lahovic? Dovoluji si s Vámi nesouhlasit. Tento problém trápí nás všechny. Stejně jako stavební úzavěra a trativody končící "nikde". Bohužel toto vše souvisí s řešením PPO. Co se týká jednosměrek v obci, zajisté víte, že došlo místními občany k zamítnutí této varianty a nyní pracujeme s variantou zpomalovacích pruhů a snížení rychlosti. Nedomnívám se a nikdy jsem se nesnažila prosazovat své osobní zájmy, v tomto mám čisté svědomí. Snažím se řešit veškeré problémy, které Lahovičáky trápí a věřte mi, že jich není málo. Volit mě příště už nemusíte, ale nekritizujte prosím upřímnou snahu o zlepšení situace v rámci obce. Vše, co dělám, dělám ve svém volném čase a na úkor času stráveného s rodinou. V rámci APP i komisí MČ Praha Zbraslav stále hledáme nové členy a aktivní občany, kteří mají chuť a energii zapojit se do dění v obci. Pokud jste jedním z nich, zajímáte se o dění v Lahovičkách a nejde Vám jen o kritizování snahy a práce ostatních, velice rádi Vás uvítáme, jak na půdě APP, tak na MČ. Napište mi a ráda Vás do komisí přihlásím.

S pozdravem,
Denisa S.


Zpět na diskuzi